O projekcie

Wraz z końcem roku wchodzimy w kolejn± dekadę XXI wieku. To czas podsumowań dotychczasowych działań i, patrz±c w przyszło¶ć, planowania kolejnych wyzywań. Od ponad roku proponujemy państwu współpracę i udział w organizowanym przez nas cyklu Business Knowledge Events. Podczas blisko dwudziestu spotkań BKE zgłębiali¶my m.in. takie zagadnienia jak: eco-marketing, zarz±dzanie flot± samochodow±, usługi mobilne, internetowy marketing dziecięcy, prawo pracy, zarz±dzanie wiedz±, przyszło¶ć obrotu bezgotówkowego etc. Z końcem tej dekady i pocz±tkiem kolejnej, Nowoczesna Firma otwiera się na nowe branże, projekty i pola działania.


W grudniu zapraszamy do współpracy i udziału w Fashion Business Conference. Projekt jest dla nas wyzwaniem i pierwszym krokiem ku zbudowaniu relacji między Nowoczesn± Firm± a branż± odzieżow±. Wizja projektu jest wielka, a plany ambitne. Liczymy na to, że Fashion Business Conference stanie się jednym z naszych flagowych corocznych projektów, obok Kongresu Sprzedaż, Siły Telemarketingu i Rewolucji e-biznesu.


For the first time ever
Fashion Business Conference odbędzie się 9 grudnia 2010 roku w Warszawie. Do współpracy zaprosili¶my liderów rynku odzieżowego w Polsce, dziennikarzy najpopularniejszych magazynów modowych i life-stylowych, młodych twórców; projektantów, fotografików, muzyków. W tej kreatywnej i inspiruj±cej atmosferze podejmiemy najważniejsze tematy biznesu, jakim jest branża odzieżowa.

Pokaz Mody
Pokaz kolekcji Oli Kawałko
Koncert
Koncert zespołu STOP MI!
Wernisaż
Wernisaż prac Krzysztofa Cie¶laka
Foto
Wystawa fotografii Emila Bilinskiego
Proszę o