Forbes.pl

Forbes.pl to internetowa gał±Ľ miesięcznika Forbes. W dziale Styl Życia prezentuje tre¶ci o szeroko pojętej tematyce lifestyle’owej. Swoje miejsce maj± tu informacje ze ¶wiata mody, ekskluzywny design, najpiękniejsze samochody luksusowe czy ... »

K MAG

K MAG jest magazynem o kulturze i stylu życia. Zawiera on miedzy innymi informacje ze ¶wiata mody, sztuki, muzyki, filmu i teatru oraz ciekawostki podróżnicze i kulinarne, przedstawione w popowy, zrozumiały dla wszystkich sposób. Klarowny, uniwers... »

TAKE ME

TAKEME to dwumiesięcznik tworzony prawie w cało¶ci przez młodych kreatywnych. Jego głównym założeniem jest stwierdzenie, że młodzi wyj±tkowi twórcy niczym tak naprawdę nie różni± się od najbardziej znanych projektantów, fotografów czy architektów.... »

Dilemmas Magazine

Dilemmas Magazine. Internetowy magazyn mody. Pismo stawia sobie za cel promowanie młodych projektantów, fotografów, stylistów i artystów. Bada i opisuje inspiruj±ce zjawiska modowe, blogi, high fashion i off. Jest organizatorem cyklu pokazów polsk... »

FUTU Ideas

Futu Ideas to nowy tematyczny przewodnik po najbardziej designerskich produktach i nowo¶ciach segmentu premium. Wydawany pięć razy w roku w formie poręcznego albumu opisuj±cego nowoczesne wzornictwo, modę, miejsca, które warto odwiedzić, nowe smak... »

Futu.pl

Pierwsza na polskim rynku platforma internetowa, która w nowoczesny, czytelny i przystępny sposób prezentuje najnowsze rozwi±zania w designie, architekturze, modzie oraz kulturze.Na Futu.pl można przeczytać o kultowych markach, designerskich hotel... »

SophistiFashion

Sophisti.pl to portal, stworzony z my¶l± o ludziach mody, kultury i sztuki. Sophisti docenia prawdziwy talent i daje możliwo¶ć promocji i szkolenia. Pokazy polskich i zagranicznych projektantów, premiery, galerie foto, wystawy, konkursy, filmy, re... »

Sophisti

Sophisti.pl to portal, stworzony z my¶l± o ludziach mody, kultury i sztuki. Sophisti docenia prawdziwy talent i daje możliwo¶ć promocji i szkolenia. Pokazy polskich i zagranicznych projektantów, premiery, galerie foto, wystawy, konkursy, filmy, re... »

E!stilo

Magazyn e!stilo jest jedynym na polskim rynku life stylowym tytułem o profilu ekologicznym. E!stilo informuje o najaktualniejszych trendach w „zielonym” nurcie a także o tym, jak pomagać zwierzętom. Magazyn pisze o najnowszych certyfi... »

The Whole Hole

The whole hole jest blogiem po¶więconym fotografii tzw. mody ulicznej w Warszawie. Mimo krótkiego okresu działalno¶ci, ale jej autorzy, studenci Mariusz Kolmer i Maciej Rodzik zostali najbardziej wpływowymi bloggerami, a ich blog zaliczany jest do... »

Fashioner.com

Wielu autorów = wiele punktów widzenia na modę. To istota FASHIONER.com. Wła¶nie u nas obejrzysz ciekawe kolekcje, znajdziesz informacje o wydarzeniach na ¶wiecie i nie tylko. Odwiedzaj nas regularnie! »

laMode.Info

LAMODE.INFO to nowy portal internetowy o modzie. Serwis powstał z my¶l± o stworzeniu platformy informacyjnej, skupiaj±cej miło¶ników tematyki modowej. Jego celem jest informowanie, edukowanie i inspirowanie wszystkich, których interesuje i pasjonu... »

Guadeloupe.pl

Moda ekologiczna to trudny temat w kontek¶cie całego chaosu komunikacyjnego wokół praktycznej ekologii. Z jednej strony to pojęcie marketingowe na niszowy ale dochodowy biznes, z drugiej strony zaawansowany element zrównoważonego podej¶cia do kons... »

¦wiat Wenus

¦wiatWenus.pl to nowe miejsce w Internecie ł±cz±ce aktywne kobiety, dla których swoboda wypowiedzi i przyjazna atmosfera na forum s± równie ważne, co jego nowoczesny wygl±d oraz wyj±tkowa szata graficzna. Forum wyróżnia możliwo¶ć personalizowania... »

GoldenLine.pl

Największy serwis biznesowo-społeczno¶ciowy w Polsce skupiaj±cy ponad 1,3 mln profesjonalistów aktywnych na rynku pracy i otwartych na nowe wyzwania zawodowe. Umożliwia rekruterom bezpo¶redni kontakt z kandydatami spełniaj±cymi wymagania stanowisk... »

SARE S.A.

Dostarczamy zaawansowane narzędzia wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach e-mailingowych, kampaniach SMS, konkursach, programach lojalno¶ciowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich. Budujemy bazy adresowe i zarz±dza... »

Marketing w Praktyce

Zapewnij sobie większe możliwo¶ci działań: poznaj ludzi, którzy w warunkach konkurencyjnego rynku zbudowali stabiln± pozycję swoich firm i wykreowali markę poszukiwan± przez klientów. Swoim do¶wiadczeniem dziel± się na łamach naszego miesięcznika.... »

nf.pl

Misj± Nowoczesnej Firmy jest stworzenie opiniotwórczego medium w ¶rodowisku kadry kierowniczej. Promuj±c nowoczesne metody zarz±dzania zmienia postawy przedsiębiorców, zbliża dostawców usług profesjonalnych do ich klientów, tworzy ¶rodowisko aktyw... »

Pokaz Mody
Pokaz kolekcji Oli Kawałko
Koncert
Koncert zespołu STOP MI!
Wernisaż
Wernisaż prac Krzysztofa Cie¶laka
Foto
Wystawa fotografii Emila Bilinskiego
Proszę o